Ukraine Talvi
Выбор
2.02.2020,
Баловка
Не выполнили Обязательное 3-е КП:
Деговец Андрей, Триодял Денис, Сидоров Сергей, Мартынов Никита, Викторов Дима, Ковтун Карина
MA, 20 КП, 7.790 км, . нач.дистанції: Троицкий Владимир
№п/п Прізвіще, ім'я Колектив Квал Номер РН Час Очки Штр Рез-т Місце
1 Самойленко Костянтин Наш Клуб МСУ 817 2000 00:51:23 134 2 132 1
2 Балабанов Павел Лично КМСУ 789 00:52:44 127 3 120 2
3 Деговець Андрій КСО МАЙСТЕР КМСУ 195 1974 01:05:53 123 16 107 3
4 Закора Віктор Наш Клуб МСУ 724 1989 00:55:19 109 6 103 4
5 Добросердов Дмитро КСО МАЙСТЕР КМСУ 709 1987 00:49:01 100 0 100 5
6 Рудаков Володимир КСО МАЙСТЕР КМСУ 242 1959 00:56:08 105 7 98 6
7 Сивоконь Андрей СК ”Сіріус” МСУ 743 1972 00:51:02 97 2 95 7
8 Демиденко Олександр КСО МАЙСТЕР КМСУ 708 1983 00:50:04 91 1 90 8
9 Посипайко Євген Наш Клуб I 730 1979 00:49:44 88 0 88 9
10 Волобуев Вячеслав Лично КМСУ 754 1981 00:56:24 92 7 85 10
11 Рябов Андрей Лично I 65 2000 00:45:40 84 0 84 11
12 Ткачук Олександр Наш Клуб КМСУ 733 2002 00:54:20 83 5 78 12
13 Триодял Денис Наш Клуб КМСУ 734 2000 00:48:10 71 0 71 13
14 Покровський Олексій Лично б/р 741 1984 00:50:11 70 1 69 14
15 Деговець Данило КСО МАЙСТЕР I 707 2000 01:03:39 83 14 69 15
16 Покандюк Дмитро КСО МАЙСТЕР КМСУ 143 1998 01:06:12 63 17 46 16
17 Бадигин Илья КСО МАЙСТЕР I 701 1985 нев.відм. 0 0 0
MB, 20 КП, 7.790 км, . нач.дистанції: Троицкий Владимир
№п/п Прізвіще, ім'я Колектив Квал Номер РН Час Очки Штр Рез-т Місце
1 Стрєлков Сергій Карніка б/р 241 1962 00:46:44 100 0 100 1
2 Дудник Михайло КСО МАЙСТЕР I 296 1963 00:49:53 97 0 97 2
3 Финько Андрей Карніка I 895 1966 01:05:03 108 16 92 3
4 Касьяненко Сергій Победа I 744 1954 00:53:04 95 4 91 4
5 Рябов Дмитрий Наш Клуб б/р 21 1964 00:48:29 86 0 86 5
6 Сокур Віктор Победа I 275 1954 00:57:38 94 8 86 6
7 Рублевський Василь Победа КМСУ 300 1950 00:53:18 89 4 85 7
8 Олейник Александр СК ”Сіріус” I 199 1952 00:55:57 85 6 79 8
9 Сонін Микола Карніка б/р 212 1948 00:58:26 88 9 79 9
10 Конов Віктор Наш Клуб I 725 1951 00:58:54 85 9 76 10
11 Безручко Костянтин Карніка I 281 1963 00:45:28 72 0 72 11
12 Козак Микола Победа КМСУ 233 1950 01:14:13 95 25 70 12
13 Коток Сергій Наш Клуб КМСУ 727 1967 00:47:28 62 0 62 13
14 Ломыга Валерий КСО МАЙСТЕР III 712 1952 01:10:13 76 21 55 14
15 Скорбященский Евгений Лично б/р 742 1978 00:42:48 53 0 53 15
16 Усенко Александр Карніка б/р 91 1964 00:54:18 58 5 53 16
17 Авраменко Олександр Карніка III 196 1975 00:47:04 50 0 50 17
18 Сидоров Сергій КСО МАЙСТЕР III 719 1959 00:51:44 33 2 31 18
19 Білик Сергій Лично б/р 737 1981 00:59:21 41 10 31 19
20 Хлебников Олег Наш Клуб б/р 735 1973 00:46:44 24 0 24 20
21 Будымко Александр Лично б/р 738 1976 01:00:15 35 11 24 21
22 Будымко Павел Наш Клуб б/р 723 2004 00:48:15 7 0 7 22
MC, 20 КП, 7.790 км, . нач.дистанції: Троицкий Владимир
№п/п Прізвіще, ім'я Колектив Квал Номер РН Час Очки Штр Рез-т Місце
1 Безручко Володимир Моторсіч Iю 270 1948 00:57:08 90 8 82 1
2 Мартинов Нікіта КСО МАЙСТЕР Iю 914 2006 00:53:26 73 4 69 2
3 Кириченко Сергій Карніка МСУ 205 1958 01:04:07 72 15 57 3
4 Гладкий Олександр Карніка I 714 1961 00:52:52 49 3 46 4
5 Пятин Юрий КСО МАЙСТЕР I 752 1958 00:55:38 49 6 43 5
6 Татаринов Федор Лично б/р 757 1948 00:53:34 40 4 36 6
7 Криворучко Сергій Метеор II 293 1964 01:13:16 58 24 34 7
8 Балабанов Єлізар КСО МАЙСТЕР IIю 702 2007 00:46:48 33 0 33 8
9 Балабанов Гордій КСО МАЙСТЕР IIю 703 2009 00:58:27 37 9 28 9
10 Листопадський Анатолій ДИИТ Днепр I 748 1946 01:00:34 38 11 27 10
11 Мусатов Володимир Победа I 263 1953 01:10:02 40 21 19 11
12 Гордієнко Валерій КСО МАЙСТЕР IIю 705 2009 00:36:11 16 0 16 12
13 Грегуль Володимир Победа III 797 1948 00:52:39 16 3 13 13
14 Кузнецов Микола Лично б/р 756 1941 01:00:22 20 11 9 14
15 Викторов Дима Лично б/р 787 01:01:11 9 9 0 15
16 Гопкало Віталій Карніка II 222 1965 01:40:25 95 95 0 16
MD, 20 КП, 7.790 км, . нач.дистанції: Троицкий Владимир
№п/п Прізвіще, ім'я Колектив Квал Номер РН Час Очки Штр Рез-т Місце
1 Єршов Олексій Лично б/р 736 2002 00:42:35 13 0 13 1
2 Казинец Ярослав Лично б/р 784 00:43:36 9 0 9 2
3 Поляков Назар КСО МАЙСТЕР IIю 716 2009 00:30:02 4 0 4 3
4 Губаков Сергій КСО МАЙСТЕР б/р 706 2010 00:45:34 4 0 4 4
5 Мартинов Іван КСО МАЙСТЕР б/р 713 2011 00:48:29 2 0 2 5
WA, 20 КП, 7.790 км, . нач.дистанції: Троицкий Владимир
№п/п Прізвіще, ім'я Колектив Квал Номер РН Час Очки Штр Рез-т Місце
1 Надрега Єлізавета Наш Клуб КМСУ 763 2003 00:54:48 102 5 97 1
2 Балабанова Ольга Лично МСУ 788 00:50:28 95 1 94 2
3 Ковтун Карина Наш Клуб КМСУ 23 2001 00:53:14 91 4 87 3
4 Тищенко Наталя Наш Клуб МСУ 402 1986 00:50:11 84 1 83 4
5 Бугаец Юлия СК ”Сіріус” КМСУ 204 1976 00:50:41 81 1 80 5
6 Тарнавська Iрина Наш Клуб МСУ 732 1982 00:49:03 79 0 79 6
7 Кербунова Надежда Наш Клуб МСУ 755 2000 00:51:46 55 2 53 7
8 Шомонко Ольга КСО МАЙСТЕР III 722 1979 01:44:36 86 86 0 8
WB, 20 КП, 7.790 км, . нач.дистанції: Троицкий Владимир
№п/п Прізвіще, ім'я Колектив Квал Номер РН Час Очки Штр Рез-т Місце
1 Зенченко Тамара Карніка КМСУ 265 1960 00:54:32 84 5 79 1
2 Булава Дар`я КСО МАЙСТЕР КМСУ 704 2004 00:45:47 76 0 76 2
3 Андросова Таміла Карніка I 418 1963 00:55:07 76 6 70 3
4 Усенко Олена Карніка б/р 805 1969 00:43:58 42 0 42 4
5 Бронникова Лариса Карніка II 715 1963 00:48:30 39 0 39 5
6 Мигачева Марина Победа III 745 1981 00:40:10 33 0 33 6
7 Пона Ирина Карніка III 753 1970 00:51:25 28 2 26 7
8 Козаченко Наталія Победа I 420 1962 00:58:27 34 9 25 8
9 Нуммур Юлия Наш Клуб б/р 728 1980 00:40:00 23 0 23 9
10 Пєшкова Марія КСО МАЙСТЕР II 915 2004 00:59:08 20 10 10 10
11 Самойленко Євгенія Победа б/р 747 1989 01:14:35 35 25 10 11
WC, 20 КП, 7.790 км, . нач.дистанції: Троицкий Владимир
№п/п Прізвіще, ім'я Колектив Квал Номер РН Час Очки Штр Рез-т Місце
1 Кириченко Ірина Карніка МСМК 210 1961 00:58:31 49 9 40 1
2 Лысак Людмила Победа б/р 444 1950 00:58:35 49 9 40 2
3 Ломановіч Наталія Карніка I 239 1950 00:59:35 43 10 33 3
4 Сатырь Валентина Победа II 3 1954 00:54:26 36 5 31 4
5 Рябова Ольга Наш Клуб III 731 1966 00:54:53 32 5 27 5
6 Овсянникова Тетяна Наш Клуб б/р 729 1958 00:57:41 16 8 8 6
7 Попова Татьяна Победа б/р 746 1945 00:55:46 7 6 1 7
WD, 20 КП, 7.790 км, . нач.дистанції: Троицкий Владимир
№п/п Прізвіще, ім'я Колектив Квал Номер РН Час Очки Штр Рез-т Місце
1 Шрам Ольга Победа III 299 1961 00:52:27 35 3 32 1
2 Щукина Полина Лично б/р 785 00:47:33 9 0 9 2
3 Лендич Тетяна КСО МАЙСТЕР IIIю 711 2009 00:48:40 9 0 9 3
4 Феденко Варвара КСО МАЙСТЕР б/р 720 2009 00:50:45 7 1 6 4
5 Феденко Ліза КСО МАЙСТЕР б/р 721 2011 00:47:28 4 0 4 5
6 Исмагилова Мария Лично б/р 739 2009 00:54:32 7 7 0 6
7 Науменко София Лично б/р 790 00:56:04 7 7 0 7
8 Киреева Олеся Лично б/р 740 1980 01:00:06 7 7 0 8
9 Ефименко Валентина Победа б/р 793 1946 01:10:30 13 13 0 9
10 Добросердова Яна Лично б/р 783 13:48:57 79 79 Не стартовала
Головний суддя Троицкий Владимир
Головний секретар Карпенко Сергей